Lampowentylator Antibes — nowoczesny i designerski

Lampowentylator Abtibes zachwyca ultracienką minimalistyczną konstrukcją przywodzącą na myśl śmigło helikoptera oraz głębokim czarnym kolorem skrzydeł. Smukły i futurystyczny kształt świetnie sprawdzi się w nowoczesnym wnętrzu salonu, domowego gabinetu lub designerskiego biura.

Lampowentylator posiada imponującą średnicę 132 cm. Trzy dynamicznie podwinięte skrzydła z czarnej stali rozchodzą koncentrycznie się od okrągłego klosza z oświetleniem LED. Konstrukcja lampy została wykonana z metalu z wysokiej jakości metalu. Całość podtrzymywana jest przez okrągłą podsufitkę o tej samej barwie.

Zintegrowana lampa LED daje światło o strumieniu 2000 lm oraz neutralnej barwie 4000K. Lampowentylator posiada klasę szczelności IP20, dzięki czemu jego konstrukcją chroniona jest przed osadzaniem kurzu, pyłu oraz innych zanieczyszczeń.

Lampowentylator Abtibes to designerskie oświetlenie oraz praktyczny wybór do salonu, gabinetu lub stylowego biura. Ciesz się jasnym światłem i przyjemnym powiewem powietrza, zawsze gdy tego potrzebujesz!

Wymiary
Średnica 132 cm
Wysokość 33 cm
Waga 5.668 kg
Do pobrania