Latarenka kwadratowa czarna 31 cm ŚREDNIA – umili każdy wieczór

Uwielbiasz świece i szukasz dekoracji, dzięki której bez przeszkód i z gwarancją bezpieczeństwa będziesz mógł stosować je nawet na zewnątrz swojego domu? Świetnie trafiłeś! Średnia czarna latarenka kwadratowa zapewni Ci niezwykłe doznania i jeszcze bardziej zwiększy radość z korzystania ze świec.

Ciepłe światło świecy wprowadza nieco romantyczny nastrój, a w zależności od stosowanego zapachu, świeca potrafi przywołać na myśl np. okres świąt, czy pomóc nam się zrelaksować. Umieszczona w latarence będzie służyć nam dłużej i z pewnością bezpieczniej.

Średnią latarenkę kwadratową wykonano z trwałego metalu w czarnym kolorze oraz szkła. Dodatkowo szyby latarenki zespolone są z korpusem. Jej budowa pozwala na zawieszenie jej, np. nad stolikiem w ogródku restauracyjnym lub kawiarnianym, gdzie umili spędzany gościom czas, czy postawienie przed drzwiami wejściowymi od domu, gdzie podkreśli piękno aranżacji tej zewnętrznej przestrzeni.

By stworzyć ciekawą kolekcję, polecamy także dobrać małą i dużą latarenkę kwadratową – to trio z pewnością ozdobi każde miejsce!

Wymiary
Długość 19 cm
Głębokość 17 cm
Szerokość 17 cm
Wysokość 31,5 cm
Waga 1.32 kg
Do pobrania