Ława Adesso – oryginalna i stylowa

Szukasz dużej ławy do salonu? Ława Adesso to uniwersalny i stylowy mebel, który doskonale sprawdzi się w codziennym użytkowaniu. Efektowne połączenie drewna i metalu sprawia, że ława świetnie pasuje do stylów industrialnego i minimalistycznego. Eklektyczny model może być także ozdobą eleganckich, klasycznych aranżacji.

Ława Adesso wyróżnia się oryginalnym blatem wykonanym z płyty MDF z fornirem z drewna akacjowego. Różne odcienie brązu, beżu i szarości przeplatają się w formie dekoracyjnych pasów, tworząc efektywną kompozycję. Prostokątny blat posiada delikatnie zaokrąglone krawędzie, co dodaje mu smukłości i elegancji.

Wymiary 120x70x40 cm sprawiają, że ława Adesso sprawdzi się zarówno na co dzień, jak i podczas większych przyjęć towarzyskich. Stylowy blat został umieszczony na nowoczesnym stelażu wykonanym ze stali w kolorze czarnym.

Ława Adesso to praktyczna i designerska propozycja wyposażenia salonu. Mebel świetnie prezentować się będzie w towarzystwie regału, stołu lub komody z serii Adesso.

Wymiary
Długość 120 cm
Szerokość 70 cm
Wysokość 40 cm
Waga 24 kg
Do pobrania