Ława Cortina – szczypta ekstrawagancji w nowoczesnym salonie

Cenisz oryginalne aranżacje, ale brakuje Ci weny na urządzenie własnego mieszkania? Czasami wystarczy dodać jeden ciekawy mebel, aby zyskać motywację do dalszych zmian. Twoim natchnieniem może stać się ława Cortina – wstaw ją do salonu, a szybko dopasujesz nową kanapę i dodatki.

To stolik inny niż wszystkie – nie ma w nim ani tradycyjnych nóg, ani masywnej podstawy. Blat podtrzymuje korpus z włókna szklanego, którego opływowe kształty czynią konstrukcję lekką i dynamiczną. Lakierowana powłoka ułatwia utrzymanie mebla w czystości, a jednocześnie nadaje mu efektowny połysk. Dzięki zastosowaniu szklanego blatu podstawa jest dobrze wyeksponowana, a designerska ława zyskuje więcej subtelności. Choć stolik wyróżnia się nieprzeciętnym kształtem, warto docenić również jego walory użytkowe. Blat z hartowanego szkła jest znacznie bardziej wytrzymały niż zwykły, zaś dobrze wyważona podstawa zapewnia pełną stabilność.

Choć szklana ława Cortina to dość awangardowy mebel, możesz ją wstawić również do minimalistycznego salonu, w którym króluje chłodna kolorystyka i surowy design. Tak wyrazisty stolik nie potrzebuje konkurencji, dlatego możesz zestawić go z prostą kanapą o neutralnej tapicerce.


Cechy szczególne mebla:
• Nowoczesna ława o designerskim kształcie.
• Blat szklany owalny.
• Podstawa z lakierowanego tworzywa z włókna szklanego.
Wymiary
Długość 120 cm
Szerokość 65 cm
Wysokość 46 cm
Waga 25 kg
Do pobrania
Producent produktu:
Halmar