Ława Capella – dla wielbicieli oryginalności i chłodnej kolorystyki

Jeżeli szukasz nietypowego mebla, który przyciągnie uwagę, a przy okazji będzie funkcjonalny i pożyteczny, ława Capella jest dla ciebie. To mebel pasujący do wystroju w stylu retro, vintage i nowoczesnego. Może z powodzeniem służyć Ci jako stylowy stolik kawowy lub dodatkowy stolik podczas większego przyjęcia. Sprawdza się również na co dzień, jeśli lubisz pić kawę w ulubionym kąciku wypoczynkowym. Dodatkowe atuty ławy to półka i szuflada, gdzie możesz trzymać swoje drobiazgi tak, by były zawsze pod ręką.

Ława Capella jest zrobiona z drewna akacji, płyty MDF i metalu. To niski mebel z głęboką półką pod blatem oraz praktyczną szufladą, która ma ciekawy front o wzorze prążkowanego drewna. Metalowe nóżki dodają lekkości. Kolory ławy to szary o odcieniu tundra Grey i czarny (nóżki). Jej wymiary wynoszą: 120 × 70 × 40 cm.

Ława Capella to idealny mebel do salonu retro. Można zestawić ją z innymi meblami z tej samej serii. Pasuje też do nowoczesnych pokoi, w których królują odcienie szarości, czerń i biel.

Wymiary
Długość 120 cm
Szerokość 70 cm
Wysokość 40 cm
Waga 36 kg
Do pobrania