Ława Crystal – zachwycająca kolorystyka

Jeżeli jesteś w trakcie meblowania mieszkania lub domu, pamiętaj o wydzieleniu w nim przestrzeni do odpoczynku. Przyjemnie jest się zanurzyć w myślach, ulubionej lekturze czy seansie filmowym, prawda? Wymarzony kącik możesz stworzyć ustawiając w nim okrągłą ławę Crystal, która przykuje spojrzenia szklanym, bursztynowym blatem i srebrną podstawą. Całość prezentuje się niezwykle i stylowo.

Co wyróżnia ławę glamour? Przede wszystkim stabilne nogi i oprawa blatu, które wykonano ze stali nierdzewnej w kolorze srebrnym. To ona tworzy idealną podstawę dla bursztynowego blatu ze szkła hartowanego, który jest ozdobą mebla. To on nadaje ciepły ton całej aranżacji.

Ława o średnicy 80 cm pozwoli Ci ustawić przy niej 4 fotele lub duży narożnik w „L” lub „U”. Duży blat to miejsce na filiżanki z kawą, kieliszki, przekąski lub wazon i książkę, którą aktualnie czytasz.  Bardzo łatwo dopełnić ją kwiatami, lampionami czy świecami, umieszczonymi na białej lub czarnej tacy.

Ławę Crystal możesz ustawić przy skandynawskim fotelu lub sofie w stylu glamour. Praktyczny mebel pozwoli Ci stworzyć przytulną sekcję wypoczynkową. Warto postawić obok kilka zielonych, liściastych roślin, może Monsterę?

Crystal A - wymiary
Średnica 80 cm
Wysokość 45 cm
Waga 20 kg
Do pobrania
Producent produktu:
Signal Meble
Pozostałe informacje
Materiał stal/szkło
Kształt okrągły
Możliwość rozkładania nie