Ława Emily – gwiazda Twojego salonu

Aranżacje w stylu skandynawskim opierają się na wykorzystaniu światła (dziennego i sztucznego) oraz praktycznym, a jednocześnie estetycznym designie. W takich wnętrzach znajdziesz też przeważnie dużą ilość bieli, drewna i innych naturalnych materiałów, w tym metalu i kamienia.

Do domu urządzonego w nurcie scandi pasuje ława Emily. Jej surowy i oszczędny design znakomicie uzupełni również wnętrze w stylu nowoczesnym i minimalistycznym. Oryginalny czarny stelaż z zaciskami na blacie w połączeniu z prostokątnym blatem w kolorze naturalnego ciepłego drewna da we wnętrzu ciekawy kontrast.

Solidna ława została wykonana z laminowanej płyty MDF, która świetnie imituje dębowe drewno oraz ze stali malowanej metodą proszkową. Barwa żółtego drewna dodatkowo doda przytulności. Stół posiada blat w kształcie prostokąta i wymiary: długość 110 cm, szerokość 60 cm oraz wysokość 42 cm.

Niską ławę możesz uzupełnić o pufy. Jeśli wolisz bardziej formalne meble, potraktuj ją jako dodatek do sofy, najlepiej w stonowanym kolorze.

Wymiary
Długość 110 cm
Szerokość 60 cm
Wysokość 42 cm
Waga 17.2 kg
Do pobrania
Producent produktu:
Halmar