Ława Holten – czas na kawę w stylu scandi


Szwedzkie słowo „fika” oznacza przerwę na kawę i ciastko w towarzystwie rodziny lub przyjaciół. To swoisty rytuał, który pozwala wzmocnić relacje z innymi i oderwać się od pracy lub domowych obowiązków. Podobny zwyczaj możesz wprowadzić we własnym domu, korzystając na przykład z nowoczesnej ławy Holten.

Stolik kawowy w stylu skandynawskim znakomicie nada się do celebracji wspólnych chwil z bliskimi. Blat o wymiarach 50 × 90 cm sprawdzi się jako miejsce na filiżanki z aromatycznym napojem oraz coś słodkiego. By wprowadzić jeszcze przyjemniejszy nastrój, możesz dodać delikatnie pachnące świece lub mały wazon ze świeżymi kwiatami. Praktyczną półkę pod blatem wykorzystasz na czasopisma, okulary lub pilota.

Masz w domu małe dzieci? Zwróć uwagę na zaokrągloną dłuższą krawędź blatu, która uchroni maluszka przed bolesnym uderzeniem, a przy tym nadaje całości ciekawy wygląd.

Jeśli już o wyglądzie mowa, ława kawowa idealnie wpisuje się w stonowaną stylistykę scandi. Korpus w kolorze białym uzupełnia blat w ciepłym wybarwieniu dąb wotan, który świetnie oddaje niepowtarzalną strukturę drewna. Z uwagi na różne materiały blatu i listwy, odcień usłojenia może się różnić.

Jeśli zależy Ci na spójnym wyglądzie salonu, dopasuj do ławy inne meble z nowoczesnej kolekcji Holten. W harmonijnym, uporządkowanym otoczeniu kawa będzie smakować jeszcze lepiej!

Wymiary
Długość 90 cm
Szerokość 50 cm
Wysokość 65 cm
Waga 19.7 kg
Do pobrania