Ława Kenzo – prostokątna, bursztynowa i zachwycająca

Jeżeli chcesz stworzyć stylowe, pełne przepychu, wnętrze rodem z katalogów wnętrzarskich, to nie może w nim zabraknąć  ławy Kenzo. Zachwyci Cię nie tylko stelażem w kolorze złotym, ale też prostokątnym blatem w kolorze bursztynowym. Taki duet ociepli wnętrze, które stanie się bardziej przytulne.

Ławę 60 x 120 cm  możesz przysunąć do narożnika, sofy, a nawet fotela (a może dwóch?). Mebel tworzy miejsce na wazon z kwiatami, przekąski, filiżanki z kawą lub książkę i dobrą czekoladę, będącą słodkim przerywnikiem pomiędzy kolejnymi rozdziałami. My cenimy ją za bogactwo detali, które dotychczas można było spotkać w królewskich pałacach. Dopełnij ławę prostokątną czarnym lub białym wazonem albo lampką z ozdobą podstawą.

Jakie elementy składają się na ławę w stylu glamour? Mocny stelaż ze stali nierdzewnej w kolorze złotym, który stanowi stabilną bazę dla blatu ze szkła hartowanego. Jego bursztynowy kolor współgra z bazą i tworzy nieoczywistą kompozycję.

Ława Kenzo na dobre zagości w Twoim domu, wzbudzając zachwyt domowników, przyjaciół i gości. Mebel, który zapada w pamięć i do którego się wraca na myśl o stylu. Masz już pomysł, gdzie ją postawisz?