Ława Linux – ława o eleganckim charakterze

Lubisz przyjmować w swoim salonie gości na kawę i ciastko? Chcesz, aby bliscy zapamiętali wizytę w Twoim domu? W takim razie propozycją dla Ciebie jest ława Linux, która jest wykonana ze szkła i malowanej proszkowo stali. Ława prezentuje się niezwykle wytwornie. Wokół okrągłego, stylizowanego na ciemny marmur blatu, znajduje się półobręcz w kolorze złota. Ława o tak eleganckim wyglądzie podkreśli wyjątkowość spotkań w gronie drogich Ci osób.

Stylowa ława jest doskonałym wyborem, kiedy szukasz solidnego i wytrzymałego stolika na kawę do swojego salonu. Z jednej strony blatu znajduje się półobręcz, która zabezpiecza naczynia przed spadnięciem na podłogę. Okrągły blat podtrzymują cztery nogi, które u podstawy są połączone ze sobą dodatkowymi rurkami. Rozwiązanie to sprawia, że ława jest niezwykle stabilna.

Gustowna ława wyróżnia się niewielkimi rozmiarami. Jej wysokość wynosi 60 cm, a średnica 45 cm. Dzięki temu ława uświetni wystrój pomieszczenia o różnym metrażu. Może być dopełnieniem aranżacji małego, nowocześnie urządzonego gabinetu, jak i przestronnego salonu w stylu glamour.

Linux C - wymiary
Średnica 45 cm
Wysokość 60 cm
Waga 4.5 kg
Do pobrania
Producent produktu:
Halmar
Pozostałe informacje
Materiał stal/szkło
Kształt okrągły