Ława Logan – wprowadź do wnętrza industrialny charakter

 

Ława w salonie pełni użytkową funkcję, będąc dopełnieniem strefy wypoczynkowej. Powinna być ona solidna, praktyczna, ale i estetyczna, aby nie zaburzała harmonii skrupulatnie urządzonego wnętrza.

Ława Logan wykonana z litego drewna i czarnej matowej podstawy z metalu zwraca uwagę swoją minimalistyczną formą. Proste linie oraz kontrastowe zestawienie drewna i metalu to detale, dzięki którym mebel ten będzie stylowym uzupełnieniem wnętrz urządzonych w stylistyce loftowej czy industrialnej.

 

Bejcowane drewno w kolorze dębu sprawia, że mebel z łatwością dopasujesz do innych elementów wyposażenia. Ponadto drewniane powierzchnie są łatwe w pielęgnacji, a z biegiem upływającego czasu, zyskują również na naturalności.

Ława Logan zyskała bardzo praktyczne szuflady, w których możesz schować pilot do TV, czasopisma czy podręczne drobiazgi. Wygodny system cichego domyku jest gwarancją przyjemnego korzystania z szuflad. Dzięki niemu prowadnice działają bezdźwięcznie i bardzo płynnie.

Ława Logan to propozycja od producenta, który doświadczenie w produkcji mebli zdobywa od 1987 roku. Ponadczasowe projekty, których wspólną cechą jest solidność i jakość wykonania, są jego znakiem rozpoznawczym. Ty natomiast zyskujesz niezawodność na długie lata.

 

Urządzając swój salon, postaw na ławę Logan, by móc cieszyć się ponadczasowym designem i funkcjonalnością na co dzień.

 

Wymiary
Długość 120 cm
Szerokość 70 cm
Wysokość 50 cm
Waga 25 kg
Do pobrania