Ława Massa — synonim elegancji oraz funkcjonalności

Jesteś w trakcie urządzania wnętrza swojego domu i szukasz wyjątkowego mebla, który wprowadzi do niego oryginalny klimat? Ława Massa to produkt, który z pewnością Cię nie zawiedzie! Ten stylowy mebel idealnie odnajdzie się w salonie, a także w przestronnej sypialni w stylu minimalistycznym, skandynawskim, nowoczesnym i eleganckim.

Ława Massa charakteryzuje się wysokiej jakości wykonaniem, które pozwoli Ci korzystać z jej funkcji przez długie lata. Wymiary mebla: szerokość: 120 cm, głębokość: 60 cm oraz wysokość: 45 cm.

Prezentowana ława Massa oferuje przestrzeń, w której możesz umieścić dodatki, jak również gadżety. W jej budowie znajduje się również pojemna szafka wyposażona w cichy domyk, który umożliwi wygodne zamykanie drzwiczek bez obaw o trzaśnięcie.

Stylowa ława Massa to wyjątkowy element wyposażenia, który pomoże Ci w niecodzienny sposób zaaranżować wnętrze. Umieść ją w salonie obok kanapy bądź w sypialni przy łóżku i ciesz się jej funkcjami oraz nowoczesnym wyglądem! Doskonałym pomysłem będzie również wykorzystanie ławy jako mebla, na którym umieścisz telewizor.

Wymiary
Długość 120 cm
Szerokość 60 cm
Wysokość 45 cm
Waga 34 kg
Do pobrania