Ława Massa — synonim elegancji oraz funkcjonalności

Jesteś w trakcie urządzania wnętrza swojego domu i szukasz wyjątkowego mebla, który wprowadzi do niego oryginalny klimat? Ława Massa to produkt, który z pewnością Cię nie zawiedzie! Ten stylowy mebel idealnie odnajdzie się w salonie, a także w przestronnej sypialni w stylu minimalistycznym, skandynawskim, nowoczesnym i eleganckim.

Ława Massa charakteryzuje się wysokiej jakości wykonaniem, które pozwoli Ci korzystać z jej funkcji przez długie lata. Wymiary mebla: szerokość: 120 cm, głębokość: 60 cm oraz wysokość: 45 cm.

Prezentowana ława Massa oferuje przestrzeń, w której możesz umieścić dodatki, jak również gadżety. W jej budowie znajduje się również pojemna szafka wyposażona w cichy domyk, który umożliwi wygodne zamykanie drzwiczek bez obaw o trzaśnięcie.

Stylowa ława Massa to wyjątkowy element wyposażenia, który pomoże Ci w niecodzienny sposób zaaranżować wnętrze. Umieść ją w salonie obok kanapy bądź w sypialni przy łóżku i ciesz się jej funkcjami oraz nowoczesnym wyglądem! Doskonałym pomysłem będzie również wykorzystanie ławy jako mebla, na którym umieścisz telewizor.

Wysyłany mebel jest częściowo zmontowany przez producenta, wymaga montażu nóg.