Ława Maze – idealna na wypoczynek z gorącą kawą

Ława Maze to estetyczny mebel, który sprawdzi się przede wszystkim jako stolik kawowy w twoim ulubionym pokoju. Możesz pić przy nim kawę lub herbatę samotnie lub w towarzystwie bliskiej osoby. Do ławy pasują pufy, kanapy, fotele w zależności od tego, co preferujesz. Ława Maze może stać w salonie, sypialni, pokoju dziennym, gabinecie, zawsze tam, gdzie spędzasz najwięcej czasu na odpoczynku od obowiązków. Jest idealna do aranżacji retro, vintage, klasycznych i skandynawskich. Pasuje do każdej kolorystyki wystroju.

Ława Maze jest zrobiona z drewna, płyty MDF oraz metalu. Ma blat i półkę w kształcie, który można określić jednocześnie jako owalny i prostokątny z uwagi na zaokrąglone rogi i boki. Cztery nóżki, z których dwie znajdują się pośrodku a dwie po bokach, są cienkie, metalowe ze złotym dekorem. Półka może przydać się na różne drobiazgi. Kolory ławy to brązowy, czarny i złoty. Wymiary wynoszą: 120 × 40 × 60 cm.

Pasuje do wielu aranżacji, mebli z drewna i z elementami metalowymi. Świetnie prezentuje się w jasnych wnętrzach w stylu skandynawskim, jak i nasyconym kolorami wnętrzu retro z mnóstwem dodatków w tym właśnie stylu.

Mebel  nie wymaga montażu, jest wysyłany w całości zmontowany przez producenta.

Wymiary
Długość 120 cm
Szerokość 60 cm
Wysokość 40 cm
Waga 23 kg
Do pobrania