Ława Maze – wygodna i stylowa do kącika kawowego

Jeżeli lubisz spędzać czas w zaciszu własnego domu i relaksować się przy kawie i książce, na pewno potrzebujesz kącika wypoczynkowego z niskim, wygodnym stołem, pufami lub kanapą i przyjemnymi dla oka dekoracjami. Ława Maze może stać się jednym z elementów Twojego domowego azylu. Niewysoka, na smukłych nóżkach, charakteryzuje się pięknym kolorem, designem i praktycznym schowkiem w postaci szuflady. Ława Maze pasuje do stylu retro, vintage i klasycznego. Może stać w salonie, sypialni, gabinecie w zależności od tego, gdzie najbardziej lubisz spędzać czas.

Ława Maze to mebel zrobiony z drewna akacjowego, MDF i metalu. Ma metalowe, smukłe nóżki, ozdobione na dole złotymi elementami, co tylko dodaje całości charakteru. Blat jest prostokątny, a pod nim znajduje się pojemna szuflada o froncie rzeźbionym w kratkę i odkryta półka, która przyda się na książkę czy gazetę. Kolory ławy to brąz (elementy drewniane), czarny i złoty (nogi). Wymiary wynoszą: 120 × 60 40 cm.

Ta oryginalna ława nie wymaga już dodatkowych ozdób, ale jeśli chcesz zwiększyć estetyczny efekt, możesz umieścić na niej malowany wazonik z kwiatową kompozycją. Doskonale pasuje do innych mebli z tej samej kolekcji.

Wysyłany mebel jest częściowo zmontowany przez producenta, wymaga montażu nóg.

Wymiary
Długość 120 cm
Szerokość 60 cm
Wysokość 40 cm
Waga 34 kg
Do pobrania