Ława Memphis – stylowe miejsce na kawę
 

Pogaduchy z przyjaciółmi są o wiele przyjemniejsze przy filiżance aromatycznej kawy i kawałku ciasta. Usiądźcie wygodnie na kanapie, a pyszności będą w zasięgu ręki dzięki praktycznej ławie Memphis.

Stolik kawowy o wymiarach 110 × 40 cm jest na tyle pojemny, że postawisz na nim kilka filiżanek i talerzyków. Zmieszczą się też niewielki wazon ze świeżymi kwiatami i dekoracyjny świecznik – taka oprawa powoduje, że jeszcze milej spędzać czas na rozmowie.

Pod blatem masz do dyspozycji 2 szuflady na potrzebne drobiazgi. Możesz umieścić w środku na przykład pilota do telewizora i komplet zapasowych baterii, zmieszczą się też słuchawki i chusteczki higieniczne – wszystko będzie pod ręką, a jednocześnie dyskretnie ukryte. Wygodny dostęp do zawartości szuflad zapewnia frezowana krawędź frontu, która służy jako uchwyt. Ponadto pod blatem, na otwartych półkach, możesz trzymać na przykład aktualnie czytaną książkę.

Jasne wybarwienie drewna – dąb artisan – o wyraźnym usłojeniu dodaje wnętrzu przytulności i wkomponuje się w najróżniejsze stylizacje. Całość przełamują elementy grafitowe.

Zwróć jeszcze uwagę na nogi ławy – są stabilne, a jednocześnie proste i delikatne. Dzięki takiej konstrukcji mebla z łatwością pod nim posprzątasz (lub wyręczy Cię w tym robot sprzątający).

Ława to jeden z elementów, bez których ciężko wyobrazić sobie funkcjonalny salon. Wybierz mebel z funkcją przechowywania, żeby uporządkować wnętrze i maksymalnie wykorzystać miejsce przewidziane na stolik. Sprawdź też inne elementy kolekcji Memphis – skomponowane razem będą prezentować się wyjątkowo dobrze, a Ty zyskasz harmonijny pokój, w którym można w pełni wypocząć. 

Wymiary
Długość 110 cm
Szerokość 65 cm
Wysokość 41 cm
Waga 41.15 kg
Do pobrania