Ława Prestige – komfort w Twoim salonie

 

 Jeśli chcesz mieć optymalnie urządzony salon, to nie może zabraknąć w nim stolika kawowego, który jest dopasowany do potrzeb wszystkich członków rodziny.

Ława Prestige o wymiarach 55 x 110 x 60 cm pozwoli Ci bezpiecznie ustawić kubek z napojem, deser czy lemoniadę. Jest ona wykonana z drewna sosnowego, które nada wnętrzu klimat i naturalność. Ponadto jest gwarancją wytrzymałości i stabilności.

Ten funkcjonalny mebel w kolorze dębu doskonale pasuje zarówno do nowoczesnych, jak i klasycznych wnętrz. Jest on bardzo łatwy do utrzymania w czystości i odporny na zarysowania.

 

Ława to idealny mebel do układania puzzli czy gry w planszówki z najbliższymi. Dzięki dwóm blatom wygodnie rozłożysz wszystkie niezbędne elementy. Dolny blat to też idealne miejsce na piloty, chusteczki czy przekąski. Wykorzystaj w pełni potencjał ławy, tworząc „małe centrum dowodzenia” w swoim salonie.

Drewnianą ławę możesz też przemalować, kiedy będziesz zmieniał aranżację wnętrza lub się przeprowadzał.

 

Kolekcja Prestige wykonana została z dbałością o detale i z najlepszych surowców przez producenta z doświadczeniem od 1987 roku.

 

Wymiary
Długość 110 cm
Szerokość 60 cm
Wysokość 55 cm
Waga 20 kg
Do pobrania