Ławostół Megara – designerski ławostół z nowoczesnymi rozwiązaniami

Szukasz stołu do jadalni lub salonu, który doskonale sprawdzi się zarówno wtedy, gdy organizujesz spotkanie ze znajomymi przy kawie, jak i wówczas, gdy przygotowujesz rodzinny obiad? Ławostół Megara jest rozwiązaniem, jakiego potrzebujesz! Jego wysokość jest bowiem regulowana i możesz ją dopasować do rodzaju spotkania towarzyskiego, z którym masz do czynienia.

Czasami stół w salonie służy Ci do pracy przy komputerze, a czasami jako miejsce integracyjne z pozostałymi domownikami. Nowoczesny ławostół Megara posiada rozkładany blat, dzięki czemu możesz posadzić wokół siebie więcej bliskich Ci osób. A jeśli akurat potrzebujesz stołu na własny użytek, blat możesz złożyć, przez co w pomieszczeniu pojawi się więcej wolnej przestrzeni.

Biały ławostół Megara oznacza nie tylko funkcjonalność, ale i wysoką jakość wykonania. Do jego produkcji użyto takich materiałów, jak szkło hartowane, stal nierdzewna czy płyta MDF. W związku z czym jest to produkt, który Tobie i Twojej rodzinie będzie służył latami, a przy okazji jest łatwy w wyczyszczeniu.


Cechy szczególne mebla:
• Ława z funkcją podnoszenia i rozkładania blatu
• Blat z płyty MDF i szkła hartowanego
• Podstawa wykonana z płyty MDF oraz stali nierdzewnej
• Ława do samodzielnego montażu
Megara - wymiary
Długość 125-150 cm
Szerokość 75 cm
Wysokość 51-78 cm
Waga 46 kg
Producent produktu:
Signal Meble
Pozostałe informacje
Materiał MDF/szkło hartowane/stal nierdzewna
Kształt prostokątny
Możliwość rozkładania tak