Ława Stella - oryginalny urok szkła

Poranny przegląd prasy z filiżanką kawy? Relaks przy kubku gorącej herbaty po intensywnym dniu? A może rodzinny wieczór filmowy? Salon i jego wyposażenie są świadkami wielu ciekawych, codziennych czynności. Ponieważ gromadzą się przy nich wszyscy domownicy oraz goście, musi cechować je nie tylko świetny wygląd, lecz także funkcjonalność i wytrzymałość. To wszystko może zaoferować ława Stella marki Signal.

To designerski mebel o intrygującej konstrukcji. Prostokątny, przezroczysty blat wykonano z wysokiej jakości szkła hartowanego. Łączy się on z podstawą w formie solidnych nóg z giętego szkła. Pomiędzy nimi znajduje się funkcjonalna półka. Całość jest jest niezwykle stabilna i solidnie wykonana. Hartowane szkło wyróżnia odporność na kontakt z gorącymi przedmiotami oraz łatwość utrzymania w czystości.

Ława z półką umożliwia błyskawiczne uporządkowanie blatu głównego i umieszczenie pod ręką różnych przedmiotów - gazety, pilota czy cukiernicy. Sprawdzi się w każdym wnętrzu urządzonym w nowoczesnym lub minimalistycznym stylu. Przekonaj się jak ciekawy efekt daje szklana ława i zamień na nią tę tradycyjną, drewnianą. Wymiary: długość: 110 cm, szerokość: 60 cm, wysokość: 55 cm. Rodzaj blatu: szkło hartowane. Kształt blatu: prostokątny.


Cechy szczególne mebla:
• Nowoczesna elegancka forma.
• Blat wykonany ze szkła hartowanego.
• Praktyczna półka pod blatem.
• Podstawa(nogi)wykonana ze szkła.
• Ława do samodzielnego montażu.
Stella - wymiary
Długość 110 cm
Szerokość 60 cm
Wysokość 55 cm
Waga 18 kg
Do pobrania
Producent produktu:
Signal Meble
Pozostałe informacje
Materiał szkło
Kształt prostokątny