Ława Torin – kwadratowa baza kawowa

Jesteś w trakcie urządzania salonu i szukasz mebli w stylu solidnym? Przygotowaliśmy dla Ciebie kolekcję Torin, która wyróżnia się pogrubianymi bokami, ryflowaną listwą, oświetleniem w standardzie i mocnymi uchwytami. W salonie możesz ustawić ławę Torin, wokół której stworzysz kącik wypoczynkowy.

Niepozorna, prosta bryła kryje w sobie wiele możliwości! Praktyczna ława może służyć za awaryjny stolik na laptopa, podstawę pod kwiatka, ale przede wszystkim jako doskonałe miejsce na przekąski i napoje. 

Prostokątna ława o wymiarach 110 x 60 cm jest wyposażona w szeroką szufladę, w której możesz przechować pilot, ale też schować laptopa po pracy lub przechowywać planszówki i puzzle, by mieć je zawsze na wyciągnięcie ręki i rozbawienie towarzystwa.

Chłodne wybarwienie dąb ribbeck brąz oddaje piękno naturalnego usłojenia drewna. Kwintesencją stylu solidnego są metalowe uchwyty oraz pogrubiane boki, przechodzące w nogi mebla.

Wygodne i ciche domykanie szuflady to zasługa metalowych uchwytów i prowadnic z cichym domykiem.

Ławę Torin możesz zestawić z narożnikiem lub sofą, tworząc przytulny kącik wypoczynkowy. Do pełnej zabudowy potrzebujesz innych mebli? Znajdziesz je w kolekcji Torin, zestawiając je ze sobą stworzysz ponadczasową i funkcjonalną aranżację.

Wymiary
Długość 110 cm
Szerokość 60 cm
Wysokość 40 cm
Waga 26.65 kg
Do pobrania