Ława Torin – kwadratowa baza kawowa

Szukasz pomysłów na aranżację w stylu solidnym? Podsuwamy gotowe rozwiązania – kolekcja mebli Torin wyróżnia się pogrubianymi bokami, ryflowaną listwą, oświetleniem w standardzie i mocnymi uchwytami. Tego szukałeś? Polecamy ławę Torin.

Często niedoceniana, a wykorzystywana niemal codziennie – praktyczna ława. Jej kompaktowe wymiary sprawiają, że znajdzie się dla niej miejsce nawet w ciasnej kawalerce. Może służyć za awaryjny stolik na laptopa, podstawę pod kwiatka, ale przede wszystkim jako doskonałe miejsce na przekąski i napoje. 

Kwadratowa ława jest wyposażona w praktyczną szufladę, w której możesz przechować pilot, ładowarkę lub podkładki pod kubki.

Chłodne wybarwienie dąb ribbeck brąz oddaje piękno naturalnego usłojenia drewna. Kwintesencją stylu solidnego są pogrubiane boki, przechodzące w nogi mebla i metalowe uchwyty.

Wygodne i ciche domykanie szuflady to zasługa metalowego uchwytu i prowadnic z cichym domykiem.

Ławę Torin przysuń do wygodnego mebla wypoczynkowego (sofy lub narożnika) i stwórz wyjątkowy kącik relaksacyjny. Do pełnej zabudowy potrzebujesz innych mebli? Znajdziesz je w kolekcji Torin, zestawiając je ze sobą stworzysz ponadczasową i funkcjonalną aranżację.