Nowoczesna ława o nietypowym i intrygującym designie

Ława Escada to piękny, awangardowy mebel, który wprost idealnie pasuje do wnętrz w stylu nowoczesnym i glamour. Taka ława może być idealnym elementem wyposażenia kącika wypoczynkowego, gdzie lubisz posiedzieć w spokoju i napić się kawy. Może stać w salonie, sypialni, gabinecie. Pasuje właściwie do każdego pokoju, jeśli wkomponuje się w jego wystrój. Ponieważ to ładny i stylowy model, dobrze, jeśli postawi się go w widocznym, reprezentacyjnym miejscu.

Escada zrobiona jest z metalu i szkła hartowanego. Jej stelaż stanowi bryła o geometrycznych kształtach, co tylko podkreśla oryginalny wygląd ławy i daje wrażenie przestrzenności. Blat jest z przydymionego szkła – to jeszcze lepiej oddaje unikatowy design tego pięknego mebla. Kolory ławy to przydymione szkło i złoty metal. Wymiary wynoszą: 40 × 60 × 120 cm.

Ława Escada pasuje do ciemnych i jasnych kolorów. Sprawdzi się jako stolik kawowy w salonie w stylu glamour w otoczeniu jasnych lub bardzo ciemnych mebli (czerń, grafit). Pasuje do mebli na wysoki połysk i obitych ekoskórą. Zgrywa się z dodatkami o złotych elementach.

Wymiary
Długość 120 cm
Szerokość 60 cm
Wysokość 40 cm
Waga 20 kg
Do pobrania