Siedzisko ze schowkiem, głęboka skrzynia - obicie z "barankowym" efektem boucle.

  • "Barankowy" efekt boucle: Ta tapicerowana pufa zachwyca swoim wyglądem, dzięki efektowi boucle. Dodaje stylu i uroku każdemu wnętrzu, będąc zarówno praktycznym, jak i dekoracyjnym elementem.
  • Funkcjonalny schowek: Pufa została wyposażona w schowek, w którym możesz przechowywać różne przedmioty. Dzięki temu Twoje wnętrze będzie zawsze schludne i uporządkowane.
  • Trwała konstrukcja: Pufa posiada solidny stelaż i nóżki wykonane z metalu, co gwarantuje stabilność. Płyta MDF stanowi solidną podstawę, a tapicerowane siedzisko z pianką PU zapewnia wygodę i komfort użytkowania.
  • Optymalne wymiary: Pufa ma długość 100 cm, szerokość 48,5 cm i wysokość 40,5 cm, co czyni ją idealnym meblem zarówno do większych, jak i mniejszych przestrzeni. Doskonale wpasuje się w przestrzeń salonu, sypialni czy przedpokoju.
  • Praktyczne rozwiązanie: Siedzisko waży 12 kg. Możesz ustawić je w wybranym miejscu i nie martwić się o jego stabilność.

Wprowadź do swojego wnętrza komfort i funkcjonalność dzięki pufie ze schowkiem. Jej design z ponadczasowym efektem boucle dodaje uroku, a jednocześnie praktyczny schowek pozwala utrzymać porządek w pomieszczeniu. Wykonana z trwałych materiałów pufa zapewnia wygodne siedzenie i solidną konstrukcję.

Wymiary
Długość 100 cm
Szerokość 48,5 cm
Wysokość 40,5 cm
Do pobrania