Ławka Elixa - praktyczne siedzisko o stylowym designie

Ławka Elixa charakteryzuje się designem, który przypomina trochę meble w stylu antycznym, dzięki czemu łatwiej będzie dopasować ją do różnych aranżacji. To bardzo praktyczny element wyposażenia mieszkania - sprawdzi się w każdym pokoju, jadalni, przedpokoju, gabinecie. Jeśli potrzebujesz dodatkowego siedziska podczas przyjęcia, świetnie się na nie nada. Wpisuje się w aranżacje w stylu klasycznym, nowoczesnym, glamour, kolonialnym. Wygląda bardzo elegancko i stylowo.

Elixa to mebel wykonany z metalu i aksamitnej tkaniny obiciowej. Samo siedzisko jest miękkie i wygodne. Ma kształt prostokąta, a przepikowania nadają tkaninie luksusowy wygląd, dzięki czemu łatwo zestawić ławkę z meblami w stylu glamour. Stelaż wykonany jest z metalu chromowanego. To stabilna konstrukcja, zdobiona po bokach geometrycznymi kształtami. Ławka Elixa jest w kolorze srebra i granatu. Wymiary wynoszą: 48 x48 × 100 × 100 × 46 cm.

Mebel sprawdzi się w jasnych, białych wnętrzach i tak samo dobrze komponuje się z szarością, granatem, czernią. Będą do niego pasować zarówno ciemne, jak i jasne meble. Ławka może być wykorzystana praktycznie w przedpokoju, żeby np. ułatwić zakładanie butów.

Wymiary
Długość 100 cm
Szerokość 46 cm
Waga 10 kg
Do pobrania