Ławka Onyx - nietypowe i stylowe siedzisko

Ławka Onyx to mebel ciekawy i niebanalny. Stanowi uzupełnienie wyposażenia wnętrz. Jeżeli potrzebujesz dodatkowego siedziska, ławka Onyx to idealna alternatywa wobec klasycznych krzeseł czy puf. Tym bardziej, że pasuje prawie do każdego wnętrza: salonu, sypialni, pokoju młodzieżowego, gabinetu, przedpokoju. Sprawdzi się w sklepie, kawiarni, a nawet hotelu. Idealna w aranżacjach w stylu glamour i nowoczesnym.

Onyx to siedzisko zrobione z metalu i tkaniny. Stelaż wykonany jest z metalu – nogi ławki krzyżują się po bokach, co daje dekoracyjny efekt. Siedzisko wypełnione jest gąbką obszytą niezwykle miłym w dotyku aksamitem i ozdobione przepikowaniami. Nogi ławki od spodu zabezpieczone są stopkami, dzięki którym powierzchnia podłogowa nie zarysuje się nawet podczas przesuwania mebla. Kolory ławki Onyx to czerń (obicie, tap 105) i chrom (stelaż). Jej wymiary: 48 × 48 × 100 × 100 × 46 cm.

Ławka Onyx pasuje do różnych mebli i aranżacji. Dobrze zgra się z meblami z aksamitnym obiciem, nowoczesnymi i klasycznymi. Równie ciekawie prezentuje się w towarzystwie mebli z elementami metalowymi.

Wymiary
Długość 100 cm
Szerokość 46 cm
Waga 10 kg
Do pobrania