Ławka z pojemnikiem Cleo – zieleń, która ożywia wnętrze

Jeśli zastanawiasz się, jak sprawić, aby pomieszczenie nabrało bardziej przytulnego wyrazu, ławka z pojemnikiem Cleo jest propozycją do Twojego mieszkania. Pojemnik ławki jest pokryty tkaniną tapicerską o barwie kojarzącej się z soczystymi, wiosennymi liśćmi. Ten zielony, pozytywny akcent wprowadzi do Twojej sypialni lub salonu nieco ciepłej atmosfery niezależnie od tego, jaka pogoda będzie panowała za oknem.

Gustowna ławka z pojemnikiem jest wykonana z wysokiej jakości materiałów, które wyróżniają się wytrzymałością i estetycznym wyglądem. Pojemnik ławki jest pokryty przyjemną w dotyku tkaniną tapicerską. Znajdujące się na otwieranym wieku dekoracyjne pikowanie nadaje produktowi niepowtarzalnego charakteru. Nogi ławki są wyprodukowane z drewna kauczukowego, które jest bardzo solidne i odporne na wilgoć.

Chcesz zaaranżować wystrój salonu lub sypialni zgodnie z najnowszymi trendami wnętrzarskimi? Zainspiruj się popularnymi stylem skandynawskim! Pomieszczenie urządzone zgodnie z zasadami tego stylu jest jasne, pełne szarości, bieli oraz prostych form. Dopełnieniem pokoju dziennego w stylu scandi jest stylowa ławka z pojemnikiem, która ożywi aranżację wnętrza.

Wymiary
Długość 80 cm
Szerokość 40 cm
Waga 10.2 kg
Do pobrania