Ławostół Kleopatra – idealna propozycja do jadalni i salonu

Ławostół Kleopatra odznacza się prostym, niewymagającym designem i przyjemną dla oka, jasną kolorystyką. Z pewnością sprawdzi się w jadalni lub salonie jako mebel, przy którym rodzina chętnie będzie jadła posiłki. To także dobra opcja na niewielkie przyjęcie – stabilny stół jest bardzo wytrzymały. Łatwo dopasować do niego inne meble. Może stanowić także uzupełnienie wystroju salonu, gdzie posłuży jako wygodna ława i ozdoba pomieszczenia. Idealny do aranżacji w stylu klasycznym, nowoczesnym, rustykalnym, skandynawskim i minimalistycznym.

Kleopatra to stół zrobiony z drewna i materiałów drewnopodobnych. Jego prostokątny blat wykonany został z płyty laminowanej, a obrzeże z PCV. Stelaż to drewno bukowe. Ławo stół ma prostą formę z dość masywnymi nogami i klasycznym blatem, który może być podnoszony (maksymalna wysokość – 75 cm). Mebel przewidziany jest na 6 osób. Kolory to dąb lancelot i biały. W naszej ofercie znajdziesz także inne opcje kolorystyczne. Wymiary ławostołu wynoszą: 56 × 64 × 124 cm.

Stół Kleopatra idealnie będzie wpisywał się w wystrój skandynawski, gdzie dominuje biel i drewno. W jadalni dopasujesz go do podłogi drewnianej, jak i płytek. Jeśli chodzi o meble - sprawdzi się w towarzystwie drewnianych i na wysoki połysk.

Wymiary
Długość 124 cm
Szerokość 64 cm
Wysokość 56-75 cm
Waga 37 kg
Do pobrania