Lexon Flip Premium Budzik dwustronny 1E-8smf-0v4k0L9P2lj-_JABFM_ZPhwei

Budzik z dwustronnym charakterem

Budzik Flip Premium marki Lexon zaskakuje swoim dwustronnym charakterem, który pozwala na aktywowanie lub dezaktywowanie alarmu w prosty sposób.

1ffeXGJC3YYDP9UtDRQbCMgc1vNwG5qG5

Intuicyjne sterowanie panelu dotykowego

Jedna strona budzika została oznaczona jako ON, a druga jako OFF, co pozwala na intuicyjne sterowanie przy pomocy panelu dotykowego. Dodatkowo, budzik wyposażony jest w funkcję drzemki oraz regulowaną jasność ekranu VA LCD. Istnieje także możliwość zablokowania ekranu na czas transportu urządzenia, co czyni go jeszcze bardziej praktycznym.

1-8-HMZXc0IPC4Ni7wAkbqQghXZp-_jQ_

Kieszonkowy towarzysz w podróży

Budzik Flip Premium ma kompaktowe wymiary, co sprawia, że doskonale pasuje do nowoczesnych sypialni. Jest też praktycznym towarzyszem podczas podróży. Co więcej, czas ładowania budzika to zaledwie około 3 godziny, co pozwala na 3 miesiące jego działania. W zestawie znajduje się kabel USB-C.

1F6pEJh3Fz8f9XDlnWBQBtHrWpBnxECQ0

Elegancki design z trwałych materiałów

Budzik został wykonany z trwałych materiałów, takich jak tworzywo ABS, aluminium oraz poliwęglan. Dzięki temu jest odporny na uszkodzenia mechaniczne i zapewnia długotrwałą użytkowość.

1ffeXGJC3YYDP9UtDRQbCMgc1vNwG5qG5

Dane Techniczne

Producent Lexon Projektant Adrian and Jeremy Wright Kolor Brązowy Materiał ABS, Aluminium, Poliwęglan Wymiary 104 x 65 x 26 mm Waga 170 g Czas pracy Do 3 miesięcy Zasilanie USB-C W zestawie Kabel USB-C
Wymiary
Głębokość 6.5 cm
Szerokość 10.4 cm
Wysokość 2.6 cm
Do pobrania