Vouge element systemu modułowego URC – szezlong

Dla tych, którzy urządzają swój salon, dla tych, którzy lubią przedmioty personalizowane i dla tych, którzy dysponują naprawdę dużym i wymagającym metrażem powstał narożnik modułowy Vouge. Mebel możesz dopasować do potrzeb swoich i Twojej rodziny, wystarczy, że wybierzesz i zestawisz ze sobą poszczególne moduły i urządzaj wnętrze swoich marzeń.

Jeżeli myślisz „narożnik” to masz przed oczami sofę, część narożną i… praktyczny szezlong? Element URC recamira sprawdzi się w tworzeniu narożnika z dużą przestrzenią wypoczynkową, która umożliwia ułożenie na nim nóg. Jego siedzisko wypełniono pianką oraz podwójną sprężyną: bonell i sprężyną falistą, co zapewnia wysoką jakość i wygodę. Oparcie złożone z 2 dużych poduszek oparciowych wypełniono pianką i silikonem, dzięki czemu dopasują się do krzywizn ciała, zapewniając Ci optymalne oparcie kręgosłupa.

Element modułowy o wymiarach 89 x 208 x 87 cm sprawdzi się w niewielkiej przestrzeni, gdy dodasz do niego tylko podłokietniki, ale możesz rozbudować jego możliwości o kolejne moduły tworząc efektowną zabudowę dużego salonu.

Element URC możesz połączyć z innymi elementami modułowymi, tj. narożnik, sofa 2,5, sofa 2S, elementami z funkcją spania, czy pufem. Dzięki takiej rozbudowanej linii modułów możesz stworzyć wymarzony narożnik modułowy Vouge, dopasowany do potrzeb Twojej rodziny.

 

Cechy szczególne mebla:
• Element systemu modułowego
• Sprężyna falista i bonell w siedzisku - wysoka jakość i wygoda
• Poduszka oparciowa- optymalne podparcie dla pleców
• Drewniane nóżki - estetyka i trwałosć