Łóżko Lara 120 – śpij i śnij dobrze

Zwróć uwagę: cena łóżka nie obejmuje stelaża i materaca.

 

Pokój nastolatka nie może obejść się bez strefy stworzonej do wypoczynku. Dobry sen to absolutna podstawa. Bez niego trudno o dobre wyniki w nauce czy zawodach sportowych. Zadbaj o komfortowy sen swojego dziecka, nie zapominając o atrakcyjnym i nowoczesnym wzornictwie.

 

Łóżko Lara 120 pozwala na umieszczenie na nim materaca o wymiarze 120 x 200 cm. Taka powierzchnia spania zapewni odpowiednią jakość snu. Wybierz optymalny materac i stwórz atrakcyjną przestrzeń pokoju młodzieżowego. Przestrzeń dostosowaną do charakteru i ambicji młodego człowieka.

 

Łóżko w kolorze jesion Belarus z czarnymi akcentami nada wnętrzu modny, loftowy klimat. Mebel posiada wezgłowie, które zapewnia wygodne ułożenie poduszki i chroni ścianę przed zabrudzeniem oraz zadrapaniem. Łóżko Lara 120 możesz rozbudować o szufladę, która będzie wygodnym schowkiem na pościel i pozwoli uporządkować przestrzeń.

 

Jeśli chcesz jeszcze bardziej dopasować łóżko do wnętrza, zamów nakładkę tapicerowaną Tetrix Kaspian T 120 dostępną w kilku wariantach kolorystycznych.

 

Łóżko wchodzi w skład kolekcji Lara, dzięki której możesz kompleksowo umeblować pokój młodzieżowy lub salon.

Wymiary
Długość 204,5 cm
Szerokość 128 cm
Wysokość 45,5-90,5 cm
Waga 45.45 kg
Do pobrania