Łóżko MALA – odpoczynek w zaciszu sypialni

Zwróć uwagę: Materac i stelaż płaski dostępne są za dodatkową opłatą.
 

Codzienny maraton dobiega końca? Idealną przestrzeń do wypoczynku tworzy sypialnia, a w niej duże łóżko Mala, w którym zrelaksujesz się po trudach dnia i przygotujesz do kolejnego. Dlatego tak ważne jest odpowiednie dobranie mebli do Twoich potrzeb i możliwości pomieszczenia.

Tym, co wyróżnia nowoczesne łóżko dwuosobowe jest podwyższone wezgłowie, które jest komfortowym podparciem dla pleców podczas wieczornej lektury oraz zabezpieczeniem poduszki przed spadaniem, a ściany przed zabrudzeniem. Ten praktyczny element ozdobiono wciągami, które tworzą harmonijny i estetyczny wygląd. Dopełnieniem całości są podwyższone chromowane stopki, które ułatwiają dostęp do podłoża, co przyda się w trakcie sprzątania.

W zestawie dołączamy pakiet Ergo Futon, czyli listwy boczne i środkowa, które pozwalają na zastosowanie dowolnego stelaża płaskiego. Jednostopniowa wysokość mocowania sprawia, że stelaż leży pewnie i bezpiecznie. To doskonała podstawa pod materac, który możesz wybrać zgodnie z upodobaniami.

Łóżko Mala jest dostępne w 3 bazowych rozmiarach: 120x200, 140x200 i 160x200 cm. Wybierz te, które najlepiej sprawdzi się we wnętrzu Twojej sypialni.

 

 

Wymiary
Długość 213 cm
Szerokość 128 cm
Wysokość 102 cm
Waga 47 kg
Do pobrania