Łóżko 140 cm Ashton – stylowy mebel do aranżacji vintage

Zwróć uwagę: cena łóżka nie obejmuje stelaża i materaca.

 

Niezwykle eleganckie i stylowe łóżko 140 cm Ashton to mebel, który pasuje do sypialni i salonów w aranżacjach klasycznych, kolonialnych, retro i vintage. Głęboki kolor ramy doskonale współgra z innymi drewnianymi meblami o nasyconych kolorach w tak zwanym „starym” stylu. Łóżko 140 Ashton to także doskonały mebel do wyposażenia eleganckiego pokoju w hotelu albo pensjonacie. W otoczeniu innych drewnianych mebli w stylu vintage jego design będzie jeszcze lepiej pasował do wnętrz.

Łóżko 140 cm Ashton jest wykonane z drewna akacjowego, płyty MDF i forniru. Jego stelaż i wysoki zagłówek podkreślają oryginalnie intarsjowane wzory. Dość wysokie drewniane nóżki nie tylko sprawiają wrażenie lekkości, ale również pomagają w zadbaniu o porządek pod meblem. Do łóżka pasuje materac 140 × 200 cm. Jego kolor to ciemny brąz. Wymiary wynoszą: 145 × 212 × 130 cm.

Łóżko świetnie komponuje się z drewnianym wystrojem sypialni, ozdobnymi lampami stojącymi i szafkami nocnymi. Dla lepszego efektu wizualnego można ozdobić je wzorzystą narzutą i poduszkami w dekoracyjnych poszewkach.

Wymiary
Długość 212 cm
Szerokość 145 cm
Wysokość 130 cm
Waga 48 kg
Do pobrania