Łóżko 140 cm Capella – komfort i nowoczesny design w twojej sypialni

Zwróć uwagę: cena łóżka nie obejmuje stelaża i materaca.

 

Łóżko 140 cm Capella to mebel, który swoim prostym designem urzeknie niejednego miłośnika klimatów retro i nowoczesnych. Świetnie komponuje się ze współczesnym wystrojem, jego chłodna kolorystyka znakomicie współgra z najnowszymi kolekcjami mebli do sypialni i salonu. Idealne miejsce dla tego wyjątkowego łóżka to właśnie salon i sypialnia, ale może stać również w pokoju młodzieżowym. Wysoki zagłówek pozwala na komfortowy wypoczynek po ciężkim dniu. Łatwiej również siedząc w łóżku oglądać ulubiony serial i relaksować się.

Łóżko 140 cm Capella jest zrobione z drewna akacjowego, płyty MDF i metalu. Proste i stabilne, o wysokim zagłówku i dodających lekkości metalowych nóżkach z lakierowanego metalu. Łóżko 140 cm Capella nie posiada pojemnika na pościel. Kolory to: odcień szarości tundra Grey oraz czarny (nogi). Wymiary wynoszą: 145 × 110 × 207 cm.

Estetyczne łóżko pasuje do innych mebli z tej samej serii, a także do mebli z metalowymi elementami o nowoczesnym, funkcjonalnym designie. Dla ozdoby można położyć na łóżku ładną, stylową narzutę i dorzucić kilka poduszek w barwnych poszewkach.

Wymiary
Długość 207 cm
Szerokość 145 cm
Wysokość 110 cm
Waga 82 kg
Do pobrania