Łóżko Flow – stylowy i elegancki mebel wypoczynkowy

Zwróć uwagę: cena łóżka nie obejmuje stelaża i materaca.

 

Wygodne łóżko to podstawa w każdej sypialni, salonie czy pokoju młodzieżowym. Łóżko Flow łączy w sobie ciekawy, nowoczesny design, przyjemną dla oka kolorystykę i wygodę użytkowania. Pasuje do aranżacji w stylu nowoczesnym, klasycznym, skandynawskim i loftowym. Wysokie wezgłowie gwarantuje niezwykłą wygodę użytkowania. Można oprzeć się o nie podczas oglądania filmu lub czytania książki. To idealny element wyposażenia sypialni lub pokoju młodzieżowego. Dzięki nowoczesnemu designowi dopasujesz do niego równie nowoczesne dodatki jak pościel, koce, narzuty czy poduszki.

Łóżko Flow jest zrobione z drewna akacjowego, MDF, metalu i tkaniny obiciowej. Rama łóżka jest prosta i drewniana, a wysokie wezgłowie obite tkaniną tapicerską o przyjemnej fakturze i stonowanej kolorystyce. Metalowe nogi podtrzymują całość, dodając jej lekkości i pozwalając na utrzymanie czystości pod meblem. Łóżko Flow jest w kolorach: piaskowym (drewno), czarnym (metal) i niebieskim (obicie). Wymiary to: 217 × 149 × 100 cm.

Sprawdzi się w pomieszczeniach o jasnej, chłodnej kolorystyce. Pasuje do innych drewnianych mebli. Dla ożywienia całości można położyć na nim ciekawą narzutę i kilka kolorowych poduszek.

Wymiary
Długość 217 cm
Szerokość 149 cm
Wysokość 100 cm
Waga 119 kg
Do pobrania