Łóżko 160 Aling – sypialnia w świetnym stylu

Jeśli szukasz łóżka z klasycznym wzornictwem, ale dopasowanego formą do aktualnych trendów, to mebel z serii Aling będzie optymalnym rozwiązaniem.

 

Łóżko Aling to prosta forma zestawiona z drewnem w kolorze dębu. Jego design sprawi, że Twoja sypialnia zyska styl i elegancję, nie tracąc nic ze swojego nowoczesnego charakteru.

Wykonana z litego drewna – łącząca się z nóżkami – listwa to również gwarancja stabilności, tak ważnej podczas codziennego użytkowania.

 

Powierzchnia spania o wymiarze 160 x 200 cm zaspokoi wymagania największych śpiochów. Komfortowy 7-strefowy materac typu pocket o wysokości sprężyn 120 mm został uzupełniony w topper o grubości 6 cm w całości wykonany z pianki HR. Otrzymujesz idealnie dopasowany do budowy ciała materac wraz z miękkością, znakomitą cyrkulacją powietrza i odpornością, jaki oferuje pianka wysokoelastyczna.

Dzięki możliwości wyboru tkaniny, łóżko bez trudu dopasujesz do aranżacji swojej sypialni.

 

Mebel wyposażony jest w głęboki pojemnik, do którego wygodnie dostaniesz się od strony boku łóżka. Uzyskujesz dodatkowe miejsce na pościel, poduchy czy koce.

Komfortowy zagłówek – który nawiązuje stylistyką do innych mebli z kolekcji Aling – pozwoli Ci wygodnie oprzeć poduszki i odseparować je od ściany. Dzięki temu uzyskasz przytulność w sypialni.

 

Jeżeli masz więcej przestrzeni, to możesz zastanowić się nad większym wariantem tego łóżka lub pokusić się o dodatkowy fotel z linii Aling.

Dopasuj tkaninę i napawaj się stylowym wnętrzem swojej sypialni.

 

Cechy szczególne mebla:

  • podwyższone wezgłowie – zwiększone podparcie i komfort użytkowania
  • dekoracyjne przeszycia na wezgłowiu – tworzą harmonijny układ z innymi elementami serii Aling
  • drewniane nóżki i listwa w kolorze dębu – estetyka wyglądu
  • 7-strefowy materac typu pocket o wysokości sprężyn 120 mm – komfort snu
  • topper o grubości 6 cm z pianki wysokoelastycznej HR – miękkość i dopasowanie do kształtu ciała
  • pojemnik na pościel – dodatkowe miejsce do przechowywania
Wymiary
Głębokość 210 cm
Szerokość 180 cm
Wysokość 113 cm
Waga 136 kg
Do pobrania