Łóżko Salins – błogi wypoczynek

Sypialnia służy odpoczynkowi, dlatego tak ważna jest jej aranżacja, która uwzględni główny cel pomieszczenia. Z naszego doświadczenia wynika, że najlepiej sprawdzą się tutaj jasne, proste meble, które można w razie potrzeby przełamać dodatkami. Taka właśnie jest kolekcja Salins, bazująca na skandynawskim minimalizmie.

W samym sercu wnętrza ustaw duże łóżko Salins, które zachwyca praktycznymi wezgłowiami chroniącymi ściany przed zabrudzeniem i pościel przed zsuwaniem się. Na uwagę zasługuje też przestrzeń pod łóżkiem, którą możesz wypełnić dedykowaną szufladą na pościel.

Łóżko o wymiarach 160 x 200 cm to doskonałe miejsce do wypoczynku dla dwóch osób. Pamiętaj o wyborze odpowiedniego materacu, który uwzględnia Twoją wagę i preferencje.

Połączenie kolorystyczne korpusu modrzew sibiu jasny z ozdobnymi listwami w kolorze sosna larico sprawia, że mebel jest łatwy w aranżacji i stanowi doskonałą bazę dla kolorowej pościeli i narzuty.

Łóżko dwuosobowe Salins to baza sypialni. Jeżeli potrzebujesz też innych, kompatybilnych produktów, polecamy całą kolekcję Salins, która ułatwi urządzenie wnętrza w stylu scandi.

Salins - wymiary
Długość 204,5 cm
Szerokość 167 cm
Wysokość 54/75 cm
Waga 46.6 kg
Do pobrania
Pozostałe informacje
Długość powierzchni spania 200 cm
Szerokość powierzchni spania 160 cm
Materiał płyta meblowa
Pojemnik na pościel nie