Łóżko 180 cm Ashton – piękny mebel retro do twojej sypialni

Głęboki, ciepły kolor, stylowy design i wygoda – tym charakteryzuje się łóżko 180 cm Ashton. To mebel, który jest wzorowany na klasycznych łóżkach sprzed lat. Z pewnością spodoba się osobom, które lubią meble z duszą. Łóżko 180 cm Ashton może stać się ozdobą Twojej sypialni lub salonu pośród innych dopasowanych stylem i kolorystyką mebli. Jest dość szerokie i wygodne, sprawdzi się więc także w pokojach hotelowych i w pensjonatach. Doskonale pasuje do aranżacji klasycznych, kolonialnych i retro.

Łóżko 180 cm Ashton zostało wykonane z drewna akacjowego, płyty MDF i forniru. To niezwykle okazały i przyciągający wzrok model z wysokim zagłówkiem, który ułatwi Ci wygodne siedzenie. Smukłe i dość wysokie nóżki nadają mu lekkości i elegancji, a przy okazji pozwalają na utrzymanie porządku pod spodem. Do łóżka pasuje materac 180 × 200 cm. Kolor łóżka to ciemny brąz. Wymiary wynoszą: 185 × 212 × 130 cm.

To eleganckie łóżko pasuje do mebli drewnianych, także tych stylizowanych na stare. Świetnie prezentuje się z narzutą oraz dużą ilością poduszek we wzorzystych poszewkach – sprawdzą się tu wzory roślinne, połysk, ozdobne frędzle.

Uwaga: cena łóżka nie obejmuje stelaża i materaca

Wymiary
Długość 212 cm
Szerokość 185 cm
Wysokość 130 cm
Waga 59 kg
Do pobrania