Łóżko 180 cm Capella – estetyka w stylu retro

Zwróć uwagę: cena łóżka nie obejmuje stelaża i materaca.

 

Eleganckie i proste łóżko 180 cm Capella to mebel pasujący do salonu i sypialni. Sprawdzi się również w pokojach hotelowych, szczególnie w połączeniu z praktyczną szafką nocną. To wygodne łóżko o pięknym designie i kolorze jest idealnym meblem wypoczynkowym. Nie tylko wygodnie się w nim wyśpisz, ale także pooglądasz film lub poczytasz książkę. Ułatwi to wysokie wezgłowie, o które można się wesprzeć. Łóżko 180 cm Capella to wymarzony mebel do wnętrz umeblowanych stylu retro, vintage, nowoczesnym czy nawet klasycznym.

Łóżko 180 cm Capella jest wykonane z drewna akacjowego, płyty MDF oraz metalu. Rama łóżka charakteryzuje się pięknym drewnianym wzorem. Wysokie wezgłowie wyróżnia ten model spośród innych. Cienkie, metalowe nogi dodają lekkości i ułatwiają utrzymanie porządku. Łóżko jest w kolorach tundra Grey (drewno) i czarnym (metalowe nóżki). Wymiary wynoszą: 207 × 185 × 110 cm.

To komfortowe łóżko świetnie pasuje do mebli z serii Capella również utrzymanych w odcieniu szarości. Nocne szafki i komody będą pięknie współgrać z łóżkiem. Do szarości pasuje każdy kolor narzuty i poduszek.

Wymiary
Długość 207 cm
Szerokość 185 cm
Wysokość 110 cm
Waga 107 kg
Do pobrania