Łóżko 180 cm Maze – piękny mebel wypoczynkowy do sypialni

Stylowe i oryginalne łóżko 180 cm Maze idealnie nadaje się do sypialni, salonu lub pokoi hotelowych, zwłaszcza urządzonych w stylu retro. To dość duże łóżko, które pasuje do sypialni małżeńskiej lub dwuosobowego pokoju w hotelu i pensjonacie. Sprawdzi się w pomieszczeniach umeblowanych w stylu retro, vintage i klasycznym. Łóżko 180 cm Maze to wygodny mebel wypoczynkowy, ma wysokie, ozdobne wezgłowie, o które można oprzeć się podczas relaksu przy oglądaniu filmu lub czytaniu książki.

Łóżko 180 cm Maze jest wykonane z drewna akacjowego, płyty MDF i metalu. Ma wysokie, stylowe wezgłowie, które stanowi największą ozdobę, ponieważ ozdobiono je wzorem wyżłobionej w drewnie kratki. Boki łóżka zdobi okleina z wzorem desek, również bardzo dekoracyjna. Nóżki są smukłe, metalowe ze złotym dekorem - dodają całości lekkości. Do łóżka pasuje materac 180 × 200 cm. Kolory łóżka to jasny brąz (elementy drewniane) oraz czarny i złoty – nogi. Jego wymiary wynoszą: 189 × 217 × 125 cm.

To piękne łóżko pasuje do ciepłych odcieni wystroju, także do drewnianych mebli. Świetnie komponuje się z meblami Maze jak komody i szafki nocne. Można ozdobić je kolorowymi poduszkami.

Uwaga: cena łóżka nie obejmuje stelaża i materaca

Wymiary
Długość 217 cm
Szerokość 189 cm
Wysokość 125 cm
Waga 71 kg
Do pobrania