Drewniane łóżko na antresoli z biurkiem N05 w kolorze dąb bielony (dąb sonoma) pod wymiar materaca 80x200, to doskonałe rozwiązanie dla tych, którzy chcą efektywnie wykorzystać dostępną przestrzeń w pokoju. Solidna konstrukcja oparta na nogach o wymiarach 5,7 x 5,7 cm oraz precyzyjne wykonanie zapewniają łóżku wysoką stabilność. Dzięki udźwigowi wynoszącemu aż 200 kg, łóżko N-Wood jest bezpiecznym meblem zarówno dla dzieci, jak i osób dorosłych.

To, co wyróżnia ten model, to praktyczne biurko umieszczone bezpośrednio pod łóżkiem. Stanowi ono idealne miejsce do nauki, pracy czy twórczego spędzania czasu. Dzięki wysokości 142 cm pod łóżkiem, użytkownik ma komfortową przestrzeń do siedzenia . Poza funkcją biurka, wolna przestrzeń może służyć również jako miejsce do przechowywania, co dodatkowo zwiększa funkcjonalność mebla.


Łóżko na antresoli  z biurkiem N05 dostępne jest w wielu wymiarach oraz wariantach kolorystycznych. Materac nie wchodzi w skład zestawu. Dokładne wymiary znajdują się na jednym ze zdjęć.


Główne cechy drewnianych łóżek na antresol marki N-Wood:

 • Staranna selekcja materiałów wykorzystywanych do produkcji w celu wyeliminowania wszelkich wad, takich jak sęki, przeżywiczenia czy rzadki układ  usłojenia. Taki zabieg pozwala wykluczyć możliwość pojawienia się żółtych plam czy pęknięć.
 • Brak widocznych łączeń elementów, takich jak śruby i wkręty.
 • Uniwersalność. Konstrukcja łóżka umożliwia zamontowanie drabinki po lewej lub po prawej stronie. Wybór należy do ciebie!
 • Banalnie prosty montaż. Dzięki zastosowaniu wysokiej jakości markowych okuć, nasze łóżka są nie tylko stabilne ale również bardzo proste i intuicyjne w montażu.
 • Solidna, drewniana konstrukcja zapewniająca odpowiednią sztywność oraz idealne spasowanie wszystkich elementów, co przyczynia się do uzyskania długowieczności i zachowania walorów estetycznych przez cały okres użytkowania.
 • Stosowane przez nas najwyższej jakości lakiery akrylowe są certyfikowane, ekologiczne, bezwonne i neutralne dla otoczenia. Standardowo wykorzystujemy lakiery półmatowe (w skali od 0 do 10, gdzie 0 to mat a 10 wysoki połysk, wynosi ona 1).
 • Wszystkie krawędzie są zaokrąglane, a powierzchnie dokładnie wyszlifowane i idealnie gładkie.
 • Drewniany stelaż dołączony do zestawu składa się z 3 trwale sklejonych ram w technologii gniazdo-czop. Poszczególne elementy wykonane są z litych lameli z drewna sosnowego o grubości 2 cm (nie stosujemy połączeń wzdłużnych, które osłabiają materiał). Jego jednolita budowa dodatkowo usztywnia konstrukcję łóżka i poprawia jego stabilność. Odległość pomiędzy listwami nie przekracza 3-3,5 cm. Sprawdzony nacisk punktowy na jeden element stelaża to 80 kg, a rozłożony na całej płaszczyźnie łóżka wynosi 200 kg.
 • Nasza produkcja opiera się na tradycyjnych, sprawdzonych i niezawodnych technikach stolarskich, takich jak połączenia na jaskółczy ogon i połączenia czopowe.
 • Dzięki doświadczonej kadrze i nowoczesnemu parkowi maszynowemu, nasze produkty są niezrównane pod względem jakości i trwałości.
 • Nasze meble drewniane można odnowić i ponownie pokryć lakierem, dając im nowy blask i czyniąc je jak nowe, nawet po wielu latach intensywnego użytkowania.

Wymiary
Długość 208 cm
Szerokość 88 cm
Wysokość 195 cm
Do pobrania