Drewniane łóżko na antresoli z biurkiem N06 w kolorze popielatym pod wymiar materaca 120x190 to doskonałe rozwiązanie dla tych, którzy chcą efektywnie wykorzystać dostępną przestrzeń w pokoju. Solidna konstrukcja oparta na nogach o wymiarach 5,7 x 5,7 cm oraz precyzyjne wykonanie zapewniają łóżku wysoką stabilność. Dzięki udźwigowi wynoszącemu aż 200 kg, łóżko N-Wood jest bezpiecznym meblem zarówno dla dzieci, jak i osób dorosłych.

Wolna przestrzeń pod łóżkiem o wysokości 142 cm pozwoli uzyskać dodatkowe miejsce do zabawy, nauki, odpoczynku lub przechowywania.


Łóżko na antresoli N06 dostępne jest w wielu wymiarach oraz wariantach kolorystycznych. Materac nie wchodzi w skład zestawu. Dokładne wymiary znajdują się na jednym ze zdjęć.


Główne cechy drewnianych łóżek na antresol marki N-Wood:

 • Staranna selekcja materiałów wykorzystywanych do produkcji w celu wyeliminowania wszelkich wad, takich jak sęki, przeżywiczenia czy rzadki układ  usłojenia. Taki zabieg pozwala wykluczyć możliwość pojawienia się żółtych plam czy pęknięć.
 • Brak widocznych łączeń elementów, takich jak śruby i wkręty.
 • Uniwersalność. Konstrukcja łóżka umożliwia zamontowanie drabinki po lewej lub po prawej stronie. Wybór należy do ciebie!
 • Banalnie prosty montaż. Dzięki zastosowaniu wysokiej jakości markowych okuć, nasze łóżka są nie tylko stabilne ale również bardzo proste i intuicyjne w montażu.
 • Solidna, drewniana konstrukcja zapewniająca odpowiednią sztywność oraz idealne spasowanie wszystkich elementów, co przyczynia się do uzyskania długowieczności i zachowania walorów estetycznych przez cały okres użytkowania.
 • Stosowane przez nas najwyższej jakości lakiery akrylowe są certyfikowane, ekologiczne, bezwonne i neutralne dla otoczenia. Nie żółkną wraz z upływem czasu. Uzyskana powłoka nie prześwituje dając efekt 100% krycia, a jednocześnie uwydatnia naturalną i piękną strukturę drewna. Standardowo wykorzystujemy lakiery półmatowe (w skali od 0 do 10, gdzie 0 to mat a 10 wysoki połysk, wynosi ona 1). 
 • Wszystkie krawędzie są zaokrąglane, a powierzchnie dokładnie wyszlifowane i idealnie gładkie.
 • Drewniany stelaż dołączony do zestawu składa się z 3 trwale sklejonych ram w technologii gniazdo-czop. Poszczególne elementy wykonane są z litych lameli z drewna sosnowego o grubości 2 cm (nie stosujemy połączeń wzdłużnych, które osłabiają materiał). Jego jednolita budowa dodatkowo usztywnia konstrukcję łóżka i poprawia jego stabilność. Odległość pomiędzy listwami nie przekracza 3-3,5 cm. Sprawdzony nacisk punktowy na jeden element stelaża to 80 kg, a rozłożony na całej płaszczyźnie łóżka wynosi 200 kg.
 • Nasza produkcja opiera się na tradycyjnych, sprawdzonych i niezawodnych technikach stolarskich, takich jak połączenia na jaskółczy ogon i połączenia czopowe.
 • Dzięki doświadczonej kadrze i nowoczesnemu parkowi maszynowemu, nasze produkty są niezrównane pod względem jakości i trwałości.
 • Nasze meble drewniane można odnowić i ponownie pokryć lakierem, dając im nowy blask i czyniąc je jak nowe, nawet po wielu latach intensywnego użytkowania.

Wymiary
Długość 198 cm
Szerokość 128 cm
Wysokość 195 cm
Do pobrania