Lustro srebrne – stylowe odbicie

Co znajduje się po drugiej stronie lustra? Alicja z Krainy Czarów wiedziała, że wystarczy ono, by przejść do innej krainy. Ciebie zapraszamy na BRW.pl - do świata pięknego designu. Szukasz oryginalnego zwierciadła, które będzie praktyczne, a jednocześnie ozdobi Twoje mieszkanie? Mamy coś dla Ciebie.

Lustro - srebrne, minimalistyczne - będzie “kropką nad i” i ważnym elementem artystycznie urządzonego pokoju. Jeśli jest on niewielki, odbicie w lustrze optycznie go powiększy i doda nieco przestrzeni. Lustro jest okrągłe i pozbawione ramy. Przez jego powierzchnię przechodzi sznur w kolorze naturalnego drewna, na którym możesz je zawiesić na ścianie.

Srebrne wiszące lustro o średnicy 32 cm i o grubości 3 mm będzie praktyczną alternatywą dla plakatu lub obrazu. Za każdym razem, w zależności od tego, co się w nim odbija, dekoracja będzie nieco inna. Baw się tym efektem oraz sztuką iluzji. Lustro najlepiej będzie pasowało do wnętrz w stylu eklektycznym, boho, vintage oraz scandi. Uzupełni też kącik kawowy lub wypoczynkowy z wygodnym fotelem-uszakiem.

Wymiary
Średnica 32 cm
Do pobrania