Lustro srebrne – wejdź do “krainy łagodności”

Alicja w Krainie Czarów przeszła przez lustro do innego świata. Ty zawieś je u siebie w domu i wystylizuj swoje wnętrze na “krainę łagodności”, w której wspaniale będzie wypoczywać. Stonowane kolory ziemi, etniczne akcesoria, miękkie poduszki i tekstylia, naturalne materiały, a także kwiaty doniczkowe i lustra, które optycznie powiększą przestrzeń – to wszystko Cię ukoi i ułatwi wypoczynek w zaciszu domowym.

Lustro - srebrne i minimalistyczne - doskonale uzupełni artystyczny wystrój Twojego wnętrza. Ma ono kształt prostokąta z zaokrąglonymi rogami – taka forma wprowadzi do urządzanego pokoju harmonię i spokój. Srebrną lustrzaną taflę zawiesisz na ścianie dzięki grubemu czarnemu sznurkowi i drewnianemu kołkowi. Oba elementy znajdują się w zestawie. Lustro nie posiada ramy.

Srebrne, wiszące lustro w rozmiarze 60 x 40 cm i o grubości 4 mm znakomicie zastąpi typowy obraz, jednocześnie dodając w salonie czy sypialni przestrzeni. Możesz też połączyć je z obrazem, na którym pojawiają się zaokrąglone kształty. Świetnie pasuje do wnętrz boho, eklektycznych oraz modern vintage i skandynawskich. Będzie też pięknie wyglądało w kąciku kawowym lub w duecie z fotelem-uszakiem.

Wymiary
Szerokość 40 cm
Wysokość 60 cm
Waga 2.55 kg
Do pobrania