Lustro metalowe arkadowe – złoty akcent w romantycznym wydaniu

Subtelne łuki i delikatne  szczotkowane złoto – to połączenie to prawdziwie eleganckie, a przy tym romantyczne. Metalowe lustro arkadowe w kolorze złotym to utrzymany w tym stylu funkcjonalny dodatek, który wniesie blask do Twojej aranżacji. Duże wymiary 40x140 cm, szerokość ramy 7mm, grubość ramy lustra 3,9 cm czynią ten model idealnym do przedpokoju lub sypialni.

Wąska rama staje się akcentem, którego jednak nie sposób ominąć. Cały projekt nabiera dzięki temu lekkości i świeżości. Lustro metalowe arkadowe to doskonała propozycja do wnętrz utrzymanych w klasycznym stylu, zdominowanych przez minimalistyczną biel lub nawiązujących do śródziemnomorskiej stylistyki. Lustro doskonale się sprawdzi w połączeniu z błękitami, różem czy piaskowymi odcieniami.

Poszukując właściwego lustra ze złotą ramą warto wziąć pod uwagę to, aby był to wybór na dłużej niż jeden sezon. Dlatego celując w znane od wieków formy i ponadczasową kolorystykę, możesz mieć pewność, że taki dodatek nie przestanie być modny.

Lustro nie zawiera akcesoriów montażowych.

Wymiary
Długość 140 cm
Głębokość 4 cm
Szerokość 40 cm
Waga 7.12 kg
Do pobrania