Lustro metalowe owalne – luksusowy akcent w Twoim wnętrzu

Złote dodatki są od lat modne, a ich popularność tylko rośnie. Występują po wieloma odsłonami i wpisują się w różne style. Jeśli poszukujesz utrzymanego w duchu minimalizmu złotego akcentu, lustro metalowe owalne to propozycja dla Ciebie. Subtelna złota rama oraz klasyczna forma to połączenie, które doskonale się sprawdza. Wnieś biżuteryjny akcent do swojego wnętrza – i ciesz się pięknym efektem ocieplenia pomieszczenia.

Lustro metalowe szczotkowane złote to idealny sposób na ozdobienie wnętrza w niewymuszony sposób. Wąska rama i tafla lustra tworzą niezwykle klasyczny model – możesz mieć pewność, że nie wyjdzie z mody. Prezentowane lustro ma wymiary 40x90 cm, szerokość ramy 7mm, grubość ramy i lustra to 3,9 cm, co czyni je idealnym modelem do toaletki, łazienki czy przedpokoju.

Postaw na funkcjonalny dodatek o wysokiej estetyce wykonania, dzięki czemu doskonale sprawdzi się na ścianie zamiast obrazu czy plakatu. Szczególnie dobrze złote lustro owalne będzie się prezentowało wśród pastelowych odcieni, nasyconych kolorów, takich jak burgund, butelkowa zieleń czy granat, ale i w minimalistycznych aranżacjach zdominowanych przez biel.

Lustro nie zawiera akcesoriów montażowych.

Wymiary
Długość 90 cm
Głębokość 4 cm
Szerokość 40 cm
Waga 3.32 kg
Do pobrania