Łyżki do sałaty Kyoto - ekologiczne i praktyczne

Jeżeli jesteś miłośniczką sałat pewnie dobrze wiesz, że nie lubią się one z metalowymi łyżkami i nożami. Dlatego przygotowując je, warto sięgać po drewniane lub plastikowe sztućce, takie jak łyżki do sałaty Kyoto.

Łyżki do sałaty Kyoto zostały zainspirowane japońskimi przyrządami kuchennymi. Wykonano je z bambusa, który znany jest ze swoich praktycznych właściwości. To właśnie dzięki niemu te łyżki do mieszania sałaty są niebywale lekkie, ale także wytrzymałe. Bambus jest odporny na wnikanie w niego brudu, a do jego czyszczenia wystarczy jedynie woda z odrobiną detergentu. Należy jednak pamiętać, że nie może być prany w zmywarce.

Bambusowe łyżki do sałaty to uzupełnienie każdej kuchni. Pozwalają na delikatne wymieszanie składników sałatki z sosem, jednocześnie nie rozdrabniając ich i nie niszcząc struktury liści sałaty. Są bardzo wygodne, a dodatkowo estetycznie się prezentują, dlatego mogą być podawane wraz z salaterką sałatki jako pomoc w jej nakładaniu. Łyżki Kyoto są elementem większej kolekcji - jeśli przypadły Ci do gustu warto, abyś poznała resztę serii.

Wymiary
Długość 30 cm
Waga 0.08 kg
Do pobrania