Materac Estivo

Jest coś, co musi być w centrum zainteresowania podczas urządzania sypialni - to wygoda. Z myślą o niej wyposaż wnętrze w przestronną szafę, podręczne szafki nocne, duże łóżko i materac Estivo, który pozwoli Ci komfortowo spędzić noc i zregenerować siły na kolejny dzień.

Chcesz dowiedzieć się co kryje w sobie materac sprężynowy? Przede wszystkim zawiera sprężyny multipocket, każda z nich umieszczona jest w osobnej "kieszeni" co daje wysoką elastyczność punktową. Na sprężynie znajduje się utwardzenie z naturalnych włókien kokosu, pianka poliuretanowa oraz arkusze pianki wysokoelastycznej (HR). Pokrycie materaca stanowi włóknina puszysta i dzianina Gold o ekskluzywnym, złocistym połysku. Całość konstrukcji składa się na 30 cm twardości, natury, komfortu i elastyczności punktowej w jednym produkcie.

Twardy materac (H3) jest dedykowany przede wszystkim osobom, których waga wynosi 70-110 kg. Materac podzielono na 7 stref komfortu, dzięki którym głowa, ramiona, lędźşwie, biodra, uda, kolana i stopy zyskają optymalne podparcie, niezależnie od pozycji snu.

Wybierz rozmiar materaca spośród 4 dostępnych szerokości: 90, 140, 160 i 180 cm (długość 200 cm). Zadbaj o to, aby materac Estivo służył Ci jak najdłużej i regularnie pierz jego pokrowiec. Pamiętaj też o doborze odpowiedniego stelaża elastycznego, który zapewni dodatkową amortyzację.

 

Cechy szczególne

 • Wkład materaca stanowią sprężyny multipocket.
 • Usytuowanie sprężyn w odrębnych kieszonkach zapewnia wysoką elastyczność punktową. Obustronnie utwardzony warstwą naturalnego kokosa.Profilowana pianka poprawia wentylację wnętrza materaca i zapewnia efekt masażu.
 • 7 stref komfortu.
 • Dwustronny materac dający możliwość odwracania i obracania. Zaleca się obracanie materaca dwustronnego co 6 miesięcy, w celu przedłużenia jego żywotności i poprawy higieny snu.
 • Wysokość materaca: 28 cm.
 • Pokrowiec Gold - dzianina membranowa z ekologicznym atestem Öko-Tex® Standard 100, pikowana puszystą włókniną antyalergiczną.
 • Pokrowiec posiada zamek rozdzielczy z 4 stron materaca umożliwiający łatwe zdejmowanie z możliwością prania w pralce w temperaturze do 60° C.
 •  

  Masz wątpliwości czy to materac idealny dla Ciebie? Zobacz nasz przewodnik i dokonaj właściwego wyboru 

  Estivo - wymiary
  Długość 200 cm
  Szerokość 140 cm
  Wysokość 28 cm
  Waga 36 kg
  Do pobrania
  Pozostałe informacje
  Długość powierzchni spania 200 cm
  Szerokość powierzchni spania 140 cm
  Gwarancja 25 lat
  Stopień twardości H3-twardy
  Atuty produktu
  25 lat gwarancji
  7 stref komfortu
  elastyczność punktowa
  pokrowiec pralny
  sprężyny multipocket
  materac odwracalny
  pianka wysokoelastyczna
  kokos