Materac  Sanar – wygodny i higieniczny

Urządzasz sypialnię i przed Tobą wyzwanie – zakup łóżka i materaca? W naszej ofercie znajdziesz jedno i drugie. Przykładem jest doskonały materac Sanar, który łączy wygodę z bezpieczeństwem i higieną. To za sprawą antybakteryjnej pianki oraz pokrowca z dodatkową funkcjonalnością, podnoszącą poziom higieny w Twojej sypialni.

Materac sprężynowy zapewnia odpowiedni komfort i podparcie na każdym odcinku kręgosłupa. Wyposażony w sprężyny pocket posiada też sprężystość punktową – niezależnie pracujące sprężyny pozwolą Ci dowolnie zmieniać pozycję w trakcie snu, bez wybudzania drugiej osoby. Materac ergonomicznie dopasowuje się do krzywizn ciała dzięki wydzielonym 7 strefom komfortu.

Jego ogromnym atutem jest dzianina antywirusowa Virase®, która zwalcza roztocza, bakterie, pleśnie i wirusy (w tym SARS-CoV-2), co zapewnia dodatkową ochronę Tobie i Twoim bliskim. Jej skuteczność potwierdzają badania laboratoryjne, wykonane zgodnie z międzynarodową normą oznaczania aktywności przeciwwirusowej wyrobów włókienniczych (ISO 18184: 2014). Ponieważ jest to rozwiązanie higieniczne all-in-one, zwalcza jednocześnie wirusy, bakterie, pleśnie i roztocza na poziomie min. 99% w ciągu 2 godzin na powierzchni dzianiny.

Twardy materac H3 składa się z 7 warstw: dzianina Virase® przepikowana włókniną puszystą, tworzą mięciutki pokrowiec materaca, pianka antybakteryjna profilowana, 13 centymetrowa warstwa sprężyn pocket, antybakteryjna pianka profilowana i włóknina puszysta. Dzięki temu materac odwracalny możesz dowolnie przerzucać góra-dół.

Do wyboru masz 6 rozmiarów materaca Sanar: 80x200 cm, 90x200 cm, 120x200 cm, 140x200 cm, 160x200 cm i 180x200 cm, dzięki czemu znajdziesz ten, który wypełni Twoje łóżko.

Wymiary
Długość 200 cm
Szerokość 180 cm
Wysokość 25 cm
Waga 32 kg
Do pobrania