Materac gimnastyczny BenchK – składane miejsce do ćwiczeń

Uniwersalny i praktyczny – taki jest nasz materac gimnastyczny BenchK, który mogą wykorzystać zarówno dzieci, jak i dorośli. Każdy znajdzie dla niego swoje własne zastosowanie, a dzięki temu wpisze się w sportowe zwyczaje Twojej rodziny.

Materac gimnastyczny składany sprawdzi się zarówno podczas fikołków, gimnastyki, jogi, fitnessu, jak i brzuszków czy pompek. Złożony jest też świetnym miejscem do przesiadywania z książką czy spędzenia wieczoru filmowego z maskotkami.

Materac gimnastyczny tworzą połączone ze sobą 3 miękkie kwadratowe materace. Materac jest pokryty eko-skórą w odcieniach szarości. Zastosowanie wysokiej jakości, ekologicznych materiałów sprawia, że materac nie ma zapachu i jest przyjazny nawet maluchom.

Konstrukcja materaca zapewnia bezpieczeństwo podczas zabaw i ćwiczeń. Niegroźne są otarcia i inne urazy. Możesz go używać zarówno rozłożony, jak i złożony. Pamiętaj, że po zabawie czy ćwiczeniach możesz go złożyć, dzięki czemu nie zajmuje wiele miejsca.

Solo, a może w duecie? Materac do gimnastyki można wykorzystywać osobno, jak również w zestawie z wielofunkcyjną drabinką gimnastyczną firmy BenchK.

Materac gimnastyczny został wyprodukowany w Polsce.

Wymiary
Długość 180 cm
Szerokość 60 cm
Wysokość 8 cm
Waga 3 kg
Do pobrania
Producent produktu:
Benchmark Sp. z o.o.