Materac nawierzchniowy Orsa

Czy wiesz jak tanio i skutecznie poprawić komfort snu na Twojej sofie lub materacu? Zastosuj wygodny materac nawierzchniowy Orsa .

W jakim celu używa się materaca nawierzchniowego? To dobry sposób na dopełnienie łóżka i jego materaca, a także zmiany jego stopnia twardości, kiedy np. straciliśmy na wadze i materac wydaje nam się zbyt twardy. Pełni także skutecznie rolę ochrony mebla wypoczynkowego (sofy, narożnika z funkcją spania) chroniąc przed odgnieceniami oraz wyrównując powierzchnię spania. Wypełnieniem materaca jest pianka „memory”, która zapamiętuje kształt ciała i dopasowuje się do niego. Wykorzystanie dzianiny Tencel® zapewnia lepsze odprowadzanie wilgoci w trakcie snu i oddawanie jej w ciągu dnia.

Ten niski, piankowy materac wyróżnia się średnim stopniem twardości (H2) , jego zadaniem poza zwiększeniem komfortu, jest także zapewnienie dodatkowej higieny Twemu miejscu snu. Materac występuje w 5 rozmiarach: 90, 120, 140, 160 i 180 cm (długość 200 cm). Wybierz ten, który najlepiej sprawdzi się u Ciebie.

Materac Orsa wyposażono w pralny pokrowiec, który należy regularnie prać abyś mógł cieszyć się higienicznym podłożem spania. Dzięki temu może posłużyć Ci przez wiele lat.

 

Cechy szczególne mebla:
• Materac nawierzchniowy stosowany jako nakładka na posiadany materac.
• Wykonany z atestowanej pianki memory o wysokości 8 cm.
• Pokrowiec pralny, tkanina Tencel ®.

 

Masz wątpliwości czy to materac idealny dla Ciebie? Zobacz nasz przewodnik i dokonaj właściwego wyboru 

Wymiary
Długość 200 cm
Szerokość 140 cm
Wysokość 8 cm
Waga 9.5 kg
Do pobrania